🧑‍🎄W piątek 16 grudnia Bank Spółdzielczy w Zatorze zaprosił dzieci na przedstawienie teatru Kultureska pt. „Kopyta w górę!”. To spektakl musicalowy o mikołajkowo – świątecznej tematyce w wykonaniu Teatru Kultureska, oparty na autorskim scenariuszu. Przedstawienie, dzięki świątecznej oprawie przeniosło nas wszystkich w wyjątkowy czas magii Bożego Narodzenia🎄
A było to tak ……..🤗
cyt: 🎄……Wszystko już gotowe – 🦌Renifer Renia i 🦌Renifer Rózia ostrzą kopyta i ćwiczą piruety na nocną podróż z saniami pełnymi prezentów. Choć wszystko działa bezbłędnie, jak za każdym razem – w tym roku renifery czeka niespodzianka. Zapewne o tym nie wiecie, ale raz na tysiąc lat św. Mikołaj pozwala ciągnąć swoje sanie innemu zwierzęciu pociągowemu niż reniferowi. W tym roku do reniferów dołączył nieoczekiwany gość, dzięki któremu na biegunie zrobiło się przezabawnie.
🎄Jak to się stało, że do zaprzęgu reniferów dołączył 🐎Osiołek Olek? Czy to pomyłka? Co zrobić, kiedy na biegunie szaleje burza elektromagnetyczna i wszyscy, łącznie z Mikołajem, tracą swoje magiczne moce? Jakie tajemnice skrywa św. Mikołaj?
🎄Na te pytania dzieci otrzymały dzisiaj odpowiedź, oglądając magiczne widowisko muzyczne!