🎭We wtorek 25 kwietnia nasze przedszkole odwiedził teatrzyk „Blaszany Bębenek ze spektaklem                  „Z MUZYKĄ WŚRÓD ZWIERZĄT”🐯🙈
To przedstawienie, w którym główną rolę odgrywa muzyka. Najmłodsi usłyszeli wybrzmiewającą melodię harmonijki ustnej, bębenka, tamburyna, karimby oraz poznali co to jest gama.
Przedstawienie to historia jaskiniowca zamieszkującego krainę deszczu. Podczas swojej wędrówki w poszukiwaniu słońca poznaję wesołą, figlarną małpkę, która zamiast pomóc jaskiniowcowi woli psocić. Na pomoc jaskiniowcowi przychodzi sowa, która twierdzi, że krainę słońca może odnaleźć tylko zwierzę potrafiące ładnie śpiewać lub grać na jakimś instrumencie. Główny bohater postanawia nauczyć małpkę grać na gitarze jednak, aby ją zdobyć muszą przechytrzyć niebezpiecznego lwa. Dzięki małpce udaje mu się szczęśliwie dokończyć swoją podróż. Pełne humoru przygody sprawiły, że przedszkolaki nauczyły się na czym polega współpraca, dlaczego należy rozwijać swoje talenty i że nie warto się poddawać.